Prašome prisijungti

UAB „FIANETA“ SĖKMINGAI ĮGYVENDINO EUROPOS REGIONINĖS PLĖTROS FONDO REMIAMĄ PROJEKTĄ

 

Priemonė „Naujos galimybės“

UAB „FIANETA“ stabiliai dirbanti maudymosi kostiumėlių gamybos srityje, sėkmingai įgyvendino nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio vykdytą projektą „UAB "FIANETA" produktyvumo ir konkurencingumo didinimas skatinant pardavimus užsienio rinkose“.

Kadangi Lietuvos rinka yra gana maža, bendrovė pagrindinį dėmesį skiria užsienio rinkų ir klientų paieškai. Efektyviausias būdas gauti informaciją apie užsienio rinkas yra dalyvavimas jose vykstančiose parodose, kuriose skiriamas didelis dėmesys naujausioms maudymosi kostiumėlių kolekcijoms. Tik parodose įmanoma greitai gauti gausios informacijos apie užsienio partnerius, pasidalinti patirtimi ir žiniomis su kitais parodos dalyviais, sužinoti kuo labiausiai domisi atitinkamos šalies klientai.

Projekto „UAB "FIANETA" produktyvumo ir konkurencingumo didinimas skatinant pardavimus užsienio rinkose“ tikslas buvo padidinti UAB „FIANETA“ gaminamų prekių pardavimus užsienio rinkose, pristatyti įmonės gaminamą produkciją.

Pasinaudodama Europos regioninės plėtros fondo parama, UAB „FIANETA“ dalyvavo 7-iose Rusijoje ir Prancūzijoje vykusiose tarptautinėse parodose. Projekto įgyvendinimo metu įmonė sustiprino pozicijas esamose rinkose, padidino įmonės žinomumą.

UAB „FIANETA“ Europos regioninės plėtros fondo paramą – 72442,94 eurų – produktyvumo didinimui ir plėtrai gavo pagal 2007-2013 metų Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Naujos galimybės“, kuria skatinama Lietuvos įmonių plėtra užsienio rinkose. Projekto įgyvendinimą rėmė Lietuvos Respublika ir iš dalies finansavo Europos regioninės plėtros fondas.

Įgyvendintas projektas leidžia įmonei pasiekti geresnių veiklos rezultatų, kadangi projekto metu įgyta patirtis suteikia galimybę atsirinkti patraukliausias rinkas.

Tikimasi, kad projekto veiklų įgyvendinimas ir pasiekti tikslai leis padidinti įmonės pardavimų ir eksporto augimą, pasiūlyti rinkai naujas prekes.

Daugiau informacijos:

Valerijus Čaiko

Direktorius

Tel.: +370 698 09109

Elektroninis paštas: info@fianeta.lt

Susisiekite su mumis

CAPTCHA Image